Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám kikapcsolni...

Hogyan tudnám kikapcsolni azokat a programokat, amik automatikusan elindulnak ha bekapcsolom a gépet?

Figyelt kérdés
Tehát azt tudom, hogy a ctrl-alt-del-lel megnyitom a Feladatkezelőt, nem is ez a baj, hanem az, hogy amikor megnézem a "Folyamatok"-ban a futó programokat és egy kiválasztott proginál rámegyek, hogy Folyamat leállítása kiírja hogy ez a rendszer bizonytalanságával stb stb járhat, és hogy biztosan leállítom? Én meg nem akarok kockáztatni inkább hagyom...szóval ezt hagyjam figyelmen kívül vagy mégis hogy kapcsoljam ki ezeket a progikat? (Ha megnyitom az adott programot ott nincs kikapcsolási lehetőség, amúgy Office Groove 2007, meg valami Adobe Drive CS4-ről lenne szó meg még egy két ilyen alkalmazásról). Most is a Folyamatok száma 45, és ez (szerintem) sok és csak feleslegesen terheli a gépet.
2010. szept. 14. 17:10
 1/4 anonim válasza:

Szedd le a Ccleanert, abban ki tudod szedni az induló programok javát.

[link]

2010. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Your Uninstaller!-nek is van olyan funkciója, hogy kedvedre ki/be kapcsolhatod az indításkor futó programokat.
2010. szept. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat a Ccleaner-rel már megtudtam csinálni :D

Amúgy érdemes vele a rendszerleíró-adatbázist javítani? Mert láttam van ilyen funkciója is.

2010. szept. 15. 14:24
 4/4 anonim válasza:
Mindenképp, azért is ajánlottam a Ccleanert, mert elég "bolondbiztos" .
2010. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!