Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem kapcsol ki a gépem?...

Miért nem kapcsol ki a gépem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Két számítógépem van. Egyik amiről most írok a másikat meg két napja kikapcsoltam és folyamatosan azt írja, hogy ne húzzam ki és ne kapcsoljam ki, meg hogy valami frissítést telepít. Már unom hogy két napja ezt csinálja, lassan 3 lesz az. Mit lehetne csinálni ezzel? Nem akarom kihúzni, mert azt írja hogy ne húzzam ki. De mi lesz ha pl áramszünet lesz. Tisztára ideges vagyok már itt ülök egész nap, de nem történik semmi! Valaki segítsen pls
2010. szept. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg 2 napja várod ,hogy kikapcsoljon ,vagy ez csak egy kamu kérdés ?
2010. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az komoly, 2 napja vársz rá? Akkor kénytelen leszel újraindítani, ha szerencséd van akkor nem vágja haza a rendszert, hogy újra kelljen telepíteni. Amúgy Windows frissítés, legközelebb tiltsd le az automatikus telepítését (Vezérlőpult > Automatikus frissítések)
2010. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most írtam le. Igen 2 napja és azt írja hogy ne húzzam vagy kapcsoljam ki. Ezért kértem tanácsot. Tudsz segíteni?
2010. szept. 14. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Indítsd újra és tiltsd le az automatikus frissítéseket, nem hinném, hogy baja lesz a gépednek.
2010. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nálam is van/volt.

Ennyi idő után nyugodtan húzd ki.Az automatikus frissítést valamiért nem tudja befejezni a program.

Az automatikus frissítés lapot megnyitva kitudod kapcsolni a frissítést, és ez megszűnik.

2010. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Sikerült megoldani :D
2010. szept. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!