Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox game pass?

Xbox game pass?

Figyelt kérdés
Ha elő fizetek game pass-ra és pl ott van a forza 4 és le töltöm az meg is marad nekem? Azt tudom míg elő fizető vagyok addig érvényes de Mivan akkor ha a forza helyet más játékot tesznek be akkor nem fog törődni a forzam amit le töltöttem?
2022. ápr. 6. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig tudsz vele játszani míg van aktív előfizetésed, illetve annyi játékot töltesz le közülük egyszerre amennyit csak szeretnél ( Vagy amíg van szabad hely )
2022. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2022. ápr. 7. 05:06
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Hiába vagy előfizető, ha kiveszik a Game Pass kínálatából a Forza 4 -et ugyan úgy nem fogsz tudni vele játszani, míg meg nem vásárolod.


Egyébként nem valószínű hogy kiszedik a Forza 4 -et a Game Pass kínálatából. Az ilyen kapató Microsoft fejlesztéseket nem szoktak.


Viszont Game Pass -al (főleg az Ultimate -el) kedvezményes áron tudsz örökre megvásárolni játékokat.

2022. ápr. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szóval ha ki veszik pl a forzát akkor már nem tudok játszani


Egyébként milyen ismert játékok vannak bent a game pass ba benne van a fifa? Vagy a gta 5?

2022. ápr. 7. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:

4

[link]

Válogass kedvedre.

2022. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahh köszi

Ha jó láttam akkor benne van a forza 5 is azta

2022. ápr. 7. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden Microsoft alá tartozó stúdió játéka bekerül a megjelenés napján.


A Forza4 (meg az 5 is) előbb-utóbb ki fog kerülni, ahogy a Motorsport7 is kikerült, az autós játékokra mindenféle gyártói licencszerződések vannak, amik lejárnak egy idő után, és nem lehet tovább árusítani. De mielőtt kikerül, általában nagyon durván leakciózzák.

2022. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Game Pass része az EA Access amibe bekerül minden EA játék 6-12 hónappal a megjelenés után és bent is marad amíg be nem fejezik az árusítását sok év múlva. Tehát a legújabbra várni kell, de azon kívül szinte minden.
2022. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!