Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni röviden hogyan kell beolvasni egy fájlt Visual Studio-ban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon alap kérdés de valamiért nekem soha nem sikerül ez a rész, és nem tudom mi a probléma. Nem vagyok teljesen agyhalott a programozáshoz, de a fájlokkal mindig problémákba ütközöm, és szerintem csak arra lenne szükségem hogy valaki érthetően leírja nekem sorban a lépéseket.

Nagyon köszönöm a segítő válaszokat!



2022. ápr. 10. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "alap kérdés", de értelmetlen is.

A Visual Studio egy integrált fejlesztőkörnyezet, ami több programozási nyelvhez is tartalmaz fordítót (és minden egyéb nyalánkságot). Egyáltalán nem mindegy, hogy C++-ról, Visual Basic.Net-ről, vagy C#-ról beszélünk-e. (Sőt, tudtommal az újabb VS-ek már JavaScriptet és Pythont is támogatnak.)

De általánosságban: első körben meg kell nyitni a fájl a megfelelő elérési móddal (írás, olvasás, hozzáfűzés), illetve jelleggel (bináris vagy szöveg). Ezzel hozzárendeled a fájlt egy fájl-változóhoz, és a továbbiakban azon keresztül hivatkozol rá. Ezek után elvégzed az írási-olvasási műveleteket, és a végén lezárod a fájlt.

2022. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!