Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blender programot nehezebb...

A Blender programot nehezebb megtanulni kezelni, vagy kezdjek el a nulláról megtanulni rajzolni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 14. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ez a két lehetőség van?
2022. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A Blendernek és a rajzoláshoz mégis a franc köze van egymáshoz?
2022. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es kicsit máshogy, de ezt akartam írni. A kettő teljesen más, hiába mondhatjuk, hogy mindkettőhöz kellHET némi térlátási képesség, de na..

A Blender egy program, azt kell tudnod mit hogyan kell csinálnod és akkor menni fog, de ha nincs kézügyességed, akkor hiába tudod mit akarsz, nem fogod tudni megcsinálni rajzban (igaz lehet egy szintig fejleszteni valamennyire..)

2022. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1, Milyen más lehetőség lehetne még?


2, Úgy, hogy a Blenderben embert szeretnék modellezni, mert nem tudok rajzolni. Ezért kérdeztem, hogy könnyebb-e megtanulni a Blendert vagy a rajzolást nulláról.


3, Köszönöm a válaszodat.

2022. ápr. 14. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
LoooL
2022. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5, Ha valami bajod van, írd le.
2022. ápr. 14. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Végülis Te már leírtad.
2022. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki mindkettőt? Csak te tudhatod, neked melyik a könnyebb. Ahogy írták, nem összehasonlítható. Én rajzolni soha nem tudtam megtanulni (utáltam és nem volt kedvem/energiám szenvedni kockák meg izomzat stb. rajzolgatásával), ellenben 3d-zni és sculptolni nagyon szeretek és szívesen ülök le anatómiát tanulni. Más viszont rajzos beállítottságú, és az istenért se nyúlna hozzá egy 3d-s szoftverhez, mert utál a technikai cuccokkal (topológia, UV, rig, spagetti tésztázás) vesződni. A rajz és a Blender se kerül semmibe, max időbe.
2022. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én jól rajzolok viszont sem a Blender sem a Live2D nem érdekel egyáltalán. Amúgy jutottál azóta valamire a döntéssel? :)
2022. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!