Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másolni akarok egy fájlt...

Másolni akarok egy fájlt egyik vinyóról a másikra vagy a gépre de ezt a hibakódot írja ki néhány esetben. Hiba 0x800700DF. Mi az oka és hogy tudom megszűntetni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a microsoft honlapon.

"Hiba 0x800700DF: A fájlméret túllépi az engedélyezett és nem menthető korlátot. Próbálja meg újból a Mégse műveletet. A probléma oka. Ez a probléma azért fordul elő, mert a Windows XP SP2 szervizcsomagban bevezetett biztonsági módosítás hatással van a WebDAV -átirányításra. Ez a biztonsági módosítás ..."

De basszus nekem win11 van és ha tovább olvasom akkor ír vistáról is meg win8 ról. Ha nagy a file miért engedi letölteni. Egyébként az eredeti fájlt sem tudom megnyitni. Hogyan tudom ezt megszüntetni?



2022. ápr. 14. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Boot-olj Live Linux-ot (Ubuntu kipróbálási módban például) és másold át Linu xalatt ha nincs más megoldás.
2022. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen merevlemezek? Mind a kettő a gépbe (a gép milyen típusú - főként az alaplap kérdéses)?

Milyen fájlrendszer van a merevlemezeken (ugye nem FAT32)? Mekkora állományokat másolnál át (ugye nem 4 GiB-nál nagyobbakat)?

2022. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amiről másolok az ntfs a másik amire az exFAT és igen a 4gb nál nagyobbakra írja ki a hibakódot. Mindkettő egyébként külső merevlemez.
2022. ápr. 18. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm, FAT32 esetén volt a 4 GB limit...
2022. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bár az említett hibakód:

[link]

tényleg a hálózati fájlmegosztás biztonsági korlátjára utal, viszont ebben a helyzetben nem ennek kéne felállnia.


Ami viszont gyanús:

* "Ha nagy a file miért engedi letölteni." - honnan, hova, hogyan, mit töltesz le?

* "Egyébként az eredeti fájlt sem tudom megnyitni." - mármint a letöltött állományt? A külső NTFS fájlrendszerű meghajtóról? Milyen hibaüzenetet ad vissza?

2022. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Netről töltöttem le és korábban tudtam másolni. Ahonnan meg akarom nyitni az egy titkosított meghajtó és az FAT rendszer, lehet hogy ez a baj. Cryptomator a program neve ami egy titkosított meghajtót hozott létre.
2022. ápr. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!