Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Más gyártók nevében készítek...

Más gyártók nevében készítek programot?

Figyelt kérdés
Üdv. Csak egy kérdés erejéig írok. Mi lenne ha csinálnék egy olyan programot amibe (pl.) beletenném a microsoft logót és a microsoft által készített programnak adnám ki? De közbe ez a program átverés. Kik és mit lépnek ilyenkor? Mit kaphatok ezért? (Nem csinálok ilyen programot csak kérdezem)
2010. szept. 15. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Microsoft Magyarországtól felkeresnének pár tucat ügyvéddel.
2010. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gatyát is leperelnék rólad
2010. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A haverom állítólag akar valami windows vírusírtós programot csinálni xD. Valami olyan szövegeket írt bele, hogy keressen fel minket mert ez nagyon veszélyes vírus meg mit tudom én. Szerintetek ha nem akarok neki rosszat most mondjam neki, hogy NE. :D
2010. szept. 15. 18:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah és áll. a Net -re is fel akarja tenni. ....
2010. szept. 15. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
idióták
2010. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondta. Tom kicsit hüle ez a gyerek de mind1 ink. megmondom neki, hogy ne xD
2010. szept. 15. 18:16
 7/9 anonim válasza:

Szerintem meg pont te akarod ezt csinálni, csak ráfogod másra

De a válaszom: 100 h nem pénzbírságot kapnál, hanem egyenesen börtönt. Főleg a Microsoft???? Gondolj már bele mekkora cég az......

2010. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam, hogy nem én akarom csinálni. A haverom dicsekszik el a suliban, hogy ő milyen jól tud programozni. Én xart sem értek a gépekhez xD
2010. szept. 15. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
kilóra megvesznek titeket, miért kell velük szivózni?
2010. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!