Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van hogy a half life...

Marci107 kérdése:

Az miért van hogy a half life alyx nél azt írja hogy i7 11th nem elegendő teljesítmény a játék hoz ?

Figyelt kérdés
mert előzőleg egy i5 9600k volt ,de hogy az i7 11th val nem fut jobban az nem létezik !
2022. ápr. 14. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet a Source engine nem profitál a CPU-ból, és a 9600 is elég volt neki.
2022. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már bocs de a i5 9600k nem teljesen volt elégg akkor volt gtx 1660 videókártyám de mikor váltotam rtx 3070 re akkor semm volt teljesítmény növekedés meg akkor semm mikor lett a i7 11th gen cpu . (Na ezt magyarázd meg akkor )
2022. ápr. 15. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg ezekszerint elég volt neki az előző vga és a proci is, máskülönben gyorsult volna.
2022. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán mert lejjebb kéne venni a grafikát. Tudtommal az ajánlott gépigényhez egy gtx 1080-at ír. Az ajánlott nem maximum beállítás, hanem high beállítás. Ha ez sem segít akkor újra telepítés és vagy illesztőprogramok frissítése.
2022. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hátt azóta inkább lentebb vetem a grafikát jobban fut ! de akkor semm értem hogy miért nem fut rendesen ahogy kénne
2022. ápr. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!