Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Discord...

Mi a véleményetek a Discord nevű,ingyenes telefonos alkalmazásról?

Figyelt kérdés

Elég sok negatív hozzászólást találtam róla...

Itt találjátok a hozzászólásokat: [link]


Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész válaszát,remélem nem teszi tönkre a telefonomat(Xiaomi Redmi Note 8 Pro)+nem fognak majd eltűnni a telefonszámaim?



2022. ápr. 15. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most vicc? 4 millió felhasználó 4,5-re értékelte. Itt pedig kapsz maximum 3 választ.
2022. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

kb. minden megtalálható rajta

vannak külön féle csoportok "szerverek", mindenféle témával


bár vannak negatívumjai is:

ha sok szerverhez csatlakozol (lehet csoportosítani is), akkor nehéz átlátni a dolgokat, illetve sok lesz a zaj is

a másik pedig kb. minden elveszik rajta, noha van egy egész jó kereső benne, de visszaolvasni nem nagyon fogsz, egyszerűen túl sok ember túl sok félét ír naponta


videó/hang stb.-ről nem tudok nyilatkozni

2022. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. nem vicc,olvasd el a negatív hozzászólásokat!!!

[link]

Tessék :)

2022. ápr. 15. 22:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha neked ez a mérvadó, hogy 100 milliónál több telepítés és 4 milliónál több értékelésből a felhasználók 90%-a 5 csillagot adott, de a 10%-uk ennél kevesebb, akkor olvasgasd csak az 1 csillagos válaszokat és soha ne telepítsd semmit. Gondolom azt a jelenséget sem ismered, hogy az emberek azonnal leírják ha bajuk van, de azt nagyon ritkán kommentálják ha meg vannak elégedve, valamint hogy nem releváns egy több hónappal vagy évvel ezelőtti negatív vélemény, ami olyan dologról szó ami már rég nem része a programnak vagy a szolgáltatás minőségének.


De az még véletlenül sem jutott eszedbe, hogy telepítsd és kipróbáld mi igaz belőlük, inkább idegen emberek kérdezel a saját véleményükről. Akkor tudod mit? Ne telepítsd, és semmi mást sem. Nem létezik olyan alkalmazás amin ne lenne negatív vélemény.

2022. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 4. hozzászóló,nagyon kedves vagy,és udvarias,igazad van,nem telepítek semmit :)


[link]

2022. ápr. 16. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3

Mindenhol vannak negatív hozzászólások, ahol nincs nagyon sok belőlük, azzal nincs gond. Én kb 1-2 éve használok Discordot, én szeretem, jó a hívás minősége, a szerverek sokkal jobbak mint pl egy sima Messenger csoport, mert itt vannak külön csatornák, rangok stb.

A negatív hozzászólások max azért vannak, mert a Discord bannolásnál kicsit érzékeny + meg kell adni telefonszámot, hogy használni tudd.

2022. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2022. ápr. 16. 17:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én napi szinten használom a discordot, szóval úgy nyilatkozok:

1. A telefonszámokat nem törli, hozzá se nyúl, nem kell aggódnod emiatt

2. Ahogy fentebb írták, úgynevezett szerverekre tudsz csatlakozni, ezeknek lehet témája, pl játék, anime, vagy simán közösségi

3. A 2.nál írt "sok a zaj"hoz: az alkalmazást teljesen lelehet némítani, ezáltal nem fog "csipogni" a telefon, én így használom, nem jelez semmit, ha felnézek akkor látom, ha valaki megjelölt stb

4. Egy próbát megér a használata, ha gondolod, próbáld ki, ha tetszik marad és csatlakozol ide-oda, ha nem tetszik, letörlöd és maradsz szokásos platformokon

2022. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 8. hozzászóló! :)

[link]

2022. ápr. 17. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!