Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tölthetem le a call of...

Hol tölthetem le a call of duty 2-őt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 20:21
 1/5 anonim válasza:
Majomparádé, bittorent egyéb oldalakat keresd fel Mama2!
2010. szept. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a netrol:P
2010. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
torrent de érdemesebb inkább megvenni mert online nem lehet játszani torrentesen.
2010. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de szerintem ezt az oldalt nem arra találták ki hogy mindenki az kérdezgesse Hogy " ezt honnan lehet letölteni"

Ha még eddig nem tudtad most szólok hogy ez bűncselekménynek minősül és keményen megbüntetnek ha észrevesznek

Szerintem ne ilyen nyilvános oldalakra hagyatkozz hanem google

Köszönöm

2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

konkrétan hány emberről van tudomásod akit ezért büntettek meg?

elméletileg igen de gyakorlatban sztem ezért még senkit.játékot másolni cd,dvd-ről is bűn de ha ezért büntetnének most a lakosság 90%-a a börtönben lenne mint többszörös visszaeső:)

részben talán igaz hogy nem itt kéne kérdezgetni de sok esetben ez az egyetlen lehetőség pl ha egy játék nagyon drága vagy nem kapható itthon.cod2nél valóban nem érdemes 3ezerért meg lehet venni...

2010. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!