Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan aktiváljam a Office-t?

Hogyan aktiváljam a Office-t?

Figyelt kérdés

Szóval 9.es vagyok és kaptunk a Lenovo laptopokat 4 évre. Amikor át vettem annyit mondtak, hogy használjam egészséggel (tehát semmit) A probléma ott van, hogy a word, ppt stb folyton kijelezte, hogy aktiválni kell. Én nem foglalkoztam vele. De mostmár ott tart, hogy egyátalán nem engedi használni ezeket, csak ha megveszed vagy beírod a termékkulcsot. Először azt hittem tényleg nem adtak semmit és hogy nekem kellene ezt megvenni hozzá. Aztán megkerestem a gép dobozát és az oldalán találtam pár dolgot, megtaláltam egy vonalkódos cuccot amire az volt ráírva, hogy MICROSOFT PRODUCT KEY ID es egy 12db számból álló számsor.azt hittem ez az, de beírtam és nem ez az, annak 25darabos szám-betű kombinációnak kellene lennie. Leolvastam a vonalkódot, de az a kód is csak 12dbos volt. A dobozon található dolgok:

-EAN CODE:*számsor14dbos* +vonalkód

-Serial Number :*szám-betű sor 8db* +vonalkód

-MAC1:*szám betű sor 12dbos* +vonalkód

WLAN MAC:*szám betű sor 12dbos*+vonalkód

MICROSOFT product Key ID:*számsor 12dbos*+ vonalkód.


Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni<3


(Ha nem tudtok segíteni, akkor természetesen beszélek az iskolában a rendszergazdával, hogy mi a teendő)



2022. ápr. 28. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

"Hogyan aktiváljam a Office-t?"


Úgy, hogy az iskolában utánajársz a teendőknek. Ahogy azt eleve kellett volna.

2022. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok igazán otthon a közoktatásban, de ha van KRÉTA belépési lehetőséged, akkor elvileg itt tudsz Office licenszt igényelni:


[link]


Egyébként tényleg a legbiztosabb az, ha megkérdezed az iskolában (mondjuk jobb lett volna, ha kapsz egy webcímet, ahol választ kapsz a kérdéseidre, de hát ne legyünk telhetetlenek...).

2022. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Le fogák törölni a kérdést elég hamar, mert még nem vagy 16... Szóval legközelebb ne írd le hogy hányadikos vagy :D

A dobozon a windows adatai vannak.

Az office is jár a diákoknak és a tanároknak ingyenesen.

Innen indulj el: [link]

[link]

És hiába pontoztátok le az 1-es sajnos igaza van, a tanáraidnak kellene megadnia ezeket az információkat. Oké, hogy keveset keresnek és lesz.nak mindent, de ha már odaad egy laptopot amit gondolom 10 helyen alá kell írni, akkor simán el is regélhetné, hogy mi a fa.t kell csinálni. 2 perc lenne...

2022. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok. 0.ban voltam tavaly és mot 9.Es vagyok, tehát 16 éves vagyok.
2022. ápr. 29. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Muszáj neked MS Office-t használni? Jobb a LibreOffice és teljesen ingyenes, csak a nevek mások. [link]
2022. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!