Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teamviewernek mi a franc baja...

Teamviewernek mi a franc baja van?

Figyelt kérdés
Átléptem a munkahelyi gépemre, beállításokban kikapcsoltam a random jelszót és beállítottam hogy fix jelszó legyen, le okéztam, elmentette, csináltam a dolgom, végeztem, lecsatlakoztam, most írtak hogy még egy képet továbbítsak már a céges alkalmazáson, erre rányomok hogy Csatlakozás, írja hogy csatlakozik, de ahelyett hogy felhozná azt a tetves jelszó promptos szart hogy beírjam a jelszót, azt írja hogy csatlakozásra készen áll, mintha meg sem próbáltam volna belépni. Azóta frissítettem, újratelepítettem, kipróbáltam más géppel, most akkor mi a szart csináljak?
2022. ápr. 30. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a céges rendszergazdát. Aztán számolj be az eredményről, mert mi is kíváncsiak vagyunk a válaszára...
2022. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipp. Amikor használtam, akkor csak ua. verzió számú működött oda-vissza. Ha az egyik oldalon frissítés volt már nem ment a kapcsolódás.
2022. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!