Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet ingyen vagy a...

Hogyan lehet ingyen vagy a legolcsóbban Magyarországon belül telefonálni interneten keresztül?

Figyelt kérdés

Van néhány ilyen programom (Freecall, Jumblo, ViopStunt), de ezeknél csak 10 percet lehet ingyen hívni. Olyan program kellene, ahol ingyen lehet hívni.

Ha nincs ilyen program, akkor melyik a legolcsóbb (leggazdaságosabb) csomag?


2010. szept. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Skype vagy a Gmail csevegő (de ez kell egy Gmail postafiók). [link]
2010. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a választ, de én nem ilyenre gondoltam, hanem olyan programra, ahol vezetékes telefont lehet hívni.

Szóval van ilyen?

2010. szept. 16. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
a Skype tud vezetékest hívni
2010. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oké, de nem ingyenes, nekem elsősorban olyan kell ami ingyenes, vagy ha nincs ilyen akkor melyik éri meg.

Mert az olyan programokban amit felsoroltam, 10 perc próbahívás van, de aztán kreditet kell venni, és ezek közül, melyik az ami olcsó és meg is éri, tehát pl. Magyarországon belül ingyenes a vezetékes hívás stb.

2010. szept. 16. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
olyan nincs! Akkor nem lenne biznisz hej!
2010. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még Skype a legjobb, nem annyira drága, mint mobilról vezetékest hívni. Fizess elő erre.
2010. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!