Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent miért nem tölt le?

*fani* kérdése:

UTorrent miért nem tölt le?

Figyelt kérdés
Az nCore-on prémium státuszom van az év végéig és már napok óta nem tudok letölteni sem filmet, sem könyvet. Mi lehet a probléma, vagy kihez kell ilyenkor fordulni?

2022. máj. 1. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Hibát is ír a program a státusznál vagy a torrent fülön, vagy csak nem indul el a letöltés? Semmilyen tartalom nem indul el az oldalról vagy csak néhány akad el?
2022. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ír semmilyen hibát, semmi nem mozdul, minden szürke, és csak annyit ír, hogy várakozik.
2022. máj. 1. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy várósorban vannak a torrentek. A programban meg van adva, hogy egyszerre hány torrent futhat, az azon felülieket addig várakozó státuszban maradnak amíg nem állítasz le egy futót. Ezt úgy tudod szabályozni, hogy a beállításokban megkeresed az egyszerre futtatható számát, és megemeled a limitet (különben nem fogsz tudni seedelni sem, mert a várósorban stoppolva van minden).
2022. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, igen, tudom hogy kell leszabályozni, be is van állítva a limit 20-ra.

Most csak 2 torrent futna,de meg sem mozdul, viszont most látom, hogy a Trackerek állapot sorban mindhárom esetben azt írja, hogy nem engedélyezett, legalul pedig a DHT: letiltva. Mondjuk ezt nem tudom mit jelent, mennyire befolyásoló tényező, ill. mit kell csinálni.

2022. máj. 1. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Ezek normálisak, mivel privát oldal torrentjét forgalmazod. Ott a DHT, PeX, LSD és egyéb lehetőségek mind tiltottak, egyedül az ncore trackerének státusza kell, hogy normál (hibajelzés nélküli) legyen.


Mivel a uTorrent már évek óta nem ajánlott, ha nincs hiba és máshogy sem oldódik meg a dolog, próbáld meg qBittorrenttel. Ugyanúgy néz ki és kell használni a felületet, úgyhogy az átállás nem lesz nehéz, plusz reklámmentes a kliens.

2022. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Telepítettem, és már le is töltötte a filmet. Hálás köszönet a segítségért! :)
2022. máj. 1. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:

Már csak 1 gondom van, nem találom a helyet, ahova letöltötte :(

(nem ér nevetni)

2022. máj. 1. 20:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam, csak be kellett állítani. :)
2022. máj. 1. 20:31
 9/9 anonim válasza:
Az utorrent volt nekem is sokáig, de az egy nagy kalap f#s lett. Qbittorrent az teljesen jó, én is azt használom.
2022. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!