Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen szerkesztőt/ alkalmazás...

Milyen szerkesztőt/ alkalmazást ismertek amivel, ha Facebookra szeretnék kitenni szépen megszerkesztett és jól kinéző képeket (néha szöveggel is akár)?

Figyelt kérdés

MacBook Pro-m van, és kezdő vagyok ezekhez a dolgokhoz. Nyilván láttam ott pár alkalmazást ( pl. Adobe Photoshop Elements 2022).

Ismerősömnél voltam és szerkesztettünk képet szöveggel egy poszthoz az ő gépén, amin sima Photoshop volt. Bonyolult volt, de a végén belejöttem.

Csak azt nem tudom, hogy ilyet tud- e a Photoshop Elements is. (amit mint megtudtam 1x kell megvenni).

Olyasmit szeretnék mint PS, de egyszeri megvásárlással.(ha az elképzelésemhez nem jó az Elements.)

Az én gépemre a sima Photoshop-pot havi X pénz utalása nélkül nem lehetne letölteni. (vagyis nekem nincs rá kapacitásom, hogy havonta utalgassak vagy évente egy nagyobb összeget)

A legkönnyebb úton szeretném megoldani ezt.

Van rá nyilván keretem, nem csak úgy vettem a gépemet, de havi szinten nem szeretnék költeni.



2022. máj. 3. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Gimp - teljesen ingyenes, nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot irták, így átellenőrizhető, módosítható, újrafordítható), multiplatform (Windows, Linux, MacOS) képszerkesztő: [link]
2022. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte tökmindegy, mert a facebook úgyis lerontja a minőségét.
2022. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm

Másodiknak meg köszi tudom, de itt nem ez volt a lényeg.

2022. máj. 9. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!