Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Teams-ben hogy...

A Microsoft Teams-ben hogy tudok csatlakozni egy értekezlethez?

Figyelt kérdés
Elbuktam ma egy interjút. Kaptam e-mailen egy linket, hogy csatlakoznék, de nem sikerült. Tegnap töltöttem le. Szeretnék segítséget, tájékoztatást kapni, hogy lépésről lépésre hogy is zajlik egy ilyen?

2022. máj. 6. 12:07
 1/5 A kérdező kommentje:

Ami van az egy e-mail és telefonszám, akitől kaptam. Őt meg kellene hívnom, vagy csoportba kellene vennem....

Köszönöm a válaszokat.... Most elsőnek használok ilyet.

2022. máj. 6. 12:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Az emailben vagy egy link, rákattintasz és kb csak a csatlakozásra kell nyomni.
2022. máj. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az e-mailben lévő linkre kell kattintani. Ha nincs telepítve a Teams, akkor átirányít egy oldalra, ahol felajánlja, hogy telepíted, vagy használod a böngészőből, érdemesebb telepíteni. Ha esetleg mobilról használnád, akkor van hozzá applikáció, azt kell telepíteni.

Utána, ha van Microsoft fiókod, azzal be tudsz jelentkezni, de alapvetően nem kötelező, anélkül is be tudsz csatlakozni vendégként, ekkor megkérdezi a neved, és te beírhatod. Utána van egy nagy csatlakozás gomb, és nagyjából ennyi.

Onnantól fogva az értekezlet előadóján múlik, hogy beenged-e.


Ha te kaptál e-mail címet, akkor Teams-ben rámész a naptárra, és ott tudsz új értekezletet létrehozni. Értelemszerűen kitöltőd a mezőket, a kötelező résztvevők közé berakod az ember e-mail címét, és a végén lesz egy gomb, arra kattintasz, és bekerül a naptárba az értekezlet, onnan tudsz csatlakozni.

2022. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kaptam új időpontot. Linket mellékletben e mailben kaptam meg. Plusz naptárban is szerepel. Szomszéd telefonján történik majd, mert azóta ledob. Tehát a linkre kattintunk és onnan csatlakozunk. Beregisztraltam, úgyhogy le is van töltve az app.

Értekezlet, tehát elvileg én csatlakozom hozzájuk.Az illető azt hiszem a kezdeményező, akitől kaptam az e mailt. Úgyhogy valahogy nekem kell megnyitni és link alapján csatlakozni. Az eleje sikerült is mert varakoztatott, utána nem engedett sehogy sem. Remélem sikerül.

2022. máj. 6. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem enged be, akkor vagy nem kezdődött még el az értekezlet, vagy ún. előszoba van, ez esetben meg kell várni, amíg az értekezlet előadója manuálisan beléptet.
2022. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!