Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elég a gépnek a Windows...

Elég a gépnek a Windows biztonság vagy megéri egy avastra vagy esetre befizetni?

Figyelt kérdés
Nem mintha vírus függő lennék, de jobb félni.

2022. máj. 8. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Attól függ mire használod a géped. Ha netezel filmeket töltesz le akkor elég bőven.


Ha feltört programokat telepítése mint az őrült akkor semmi se elég.

2022. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, ezen az oldalon szentségtörés ezt mondani, de tapasztalatból mondom, hogy NEM elég.

Az meg egy mítosz, hogy "jaj, én óvatos vagyok, poreszból is csak hazait nézek, semmi bajom nem lehet". Való igaz, az óvatosság sok mindentől megvéd, de a legveszedelmesebb kártevőktől pont nem fog. Az egekig magasztalt Defender meg az ártalmatlanabb dolgoktól meg fog védeni, sőt, még hasznos szoftvereket is alig enged elindítani, ha nem szimpi neki, de a zsaroló simán bejön mellette.

2022. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Defendert használok évek óta + óvatosan netezek. Eddig semmit nem szedtem össze. Nem a pénz miatt nem használok külön szoftvert hanem azért mert az AV test nevű oldal rendszeresen nagyon jó helyre hozta ki a defendert + ez benne van a Windowsban. Ennél jobban egyik av gyártó se ismeri a Windowst. Amúgy előtte Kasperekyt(azzal se volt bajom) használtam, de aztán jöttek a pletykák hogy Oroszország felé küld adatokat, aztán inkább leváltottam defenderre.
2022. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mikor lesz vírus ? Napi 5 órát gepezek win 10 van fenn amióta megjelent. Néha felteszem antivirust megnézni mi van a gépen és nincs semmi vírus rajta. Több 100 program van fenn mind hivatalos oldalról leszedve.



Szerintem elég a defender, az se jelzett még soha

2022. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2022. máj. 8. 22:32
 6/6 Thunderfairy ***** válasza:
AVG antivírus ingyenes verzióját használom évek otta. Eddig mindent megfogott. Már a weblap megnyitásánál blokkolta a vírust.
2022. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!