Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kéne tennem, hogy újra...

Gellu kérdése:

Mit kéne tennem, hogy újra meg tudjam nyitni a Discordot?

Figyelt kérdés

Pár napja töröltem az asztalomról mindent. Ikonokat, mappákat, alkalmazásokat stb.

A problémám az, hogy be akartam lépni a discordomra és sajnos nem tudtam megkeresni az alkalmazás ikonját, még windows keresésben sem. A discordSetup.exe-t megtalálja, de nem tudom újratelepíteni az alkalmazást, mivel az asztalra volt letöltve (nem a D meghajtóra vagy valami, hanem csak simán az asztalra.) És letörölni sem tudom mivel nem találja a fájlt.

Szerintetek mit kéne tennem, hogy újra be tudjak lépni? Újra kell rakni a gépet?



2022. máj. 13. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A Discord telepítési mappája:

- C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Discord\

(Windows + R > Beírod: "C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Discord\")


A könyvtáron belül az "app-X.Y.ZZZZ" mappában lesz egy "Discord.exe" fájl, amivel elindíthatod az alkalmazást. Ha jobb gombbal kattintasz rá, van olyan opció, hogy "Küldés", majd "Asztal", ezzel létrehozhatsz egy parancsikont az asztalon.


Ha nincs ilyen könyvtár, akkor letörölted. Telepítsd fel újra:

[link]

2022. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!