Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows update tud ilyet...

Windows update tud ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap este éjszaka 1 órakor kiírta hogy 1:34-kor szeretné magától felrakni az 5.hó 10.-ei frissítést én rányomtam hogy emlékeztessen később, aztán 10percre rá kikapcsoltam a pc-t, 1:34-kor még fent voltam nem kapcsolt be magától a gép hogy frissítsen, most délután 5órakor kapcsolom be a gépet és fekete kép semmi nem történik kb 15-20másodpercig, aztán középen alul elkezd forogni a windowsos töltés animáció, ez ment körülbelül fél percig aztán kék képernyő és frissítések kezelése ...%

Eddig még mindig csak olyankor erőltette rám a frissítést amikor ki akartam kapcsolni, nem volt ott csak az hogy frissítés és leállítás, mostmeg este engedte simán leállítani és bootolásnál frissítette csak? Ilyennel még nem találkoztam


2022. máj. 16. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Nem erőlteti. Már azelőtt letöltötte, mielőtt szüneteltetted.

És nincs olyan hogy magától bekapcsol frissíteni.


Egyszerűbb minden frissítést felrakni, aztán letiltani.


Gpedit.msc-ben rengeteg beállítás van. Többek között az is hogy te kezeled a frissítéseket.


Utána a sima gépházban azt fogod látni, hogy valaki más kezeli a frissítéseket. Utána biztos hogy soha se kezdi el magától.


Picit érteni is kéne a windowshoz, nem csak pattogni hogy a linux a király, a windózt felejtsd el.


Mert a nagy linux mesterek néha akkora ostobaságot mondanak, hogy az hihetetlen...

2022. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg volt más frissítésed is, talán valamilyen biztonsági javítás vagy minőségi frissítés, azoknál nem kérdezi meg, hogy telepítheti-e. A funkciófrissítéseknél kérdez csak.
2022. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!