Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung samsung s5230 mobilra,...

Samsung samsung s5230 mobilra, hogy lehet játékokat rakni? (lent)

Figyelt kérdés
Az a gondom a fent említett mobillal, hogy nem támogatja a formátumokat. Erre ugye hosszú kereseés után találtm megoldást. Le is töltöttem, egy játékokat és a telepítéshez szükséges programokat de megakadtam. Az lenne hogy az usb drivert az exe. file-al telepítsem. Ez megvan. Majd csatlakoztassam. Ez is megtörténik.A TkFileExplorer_2.2.exe kell futtatni. Belépek és teljesen rendben van.Itt a settings/Com ra rámegyek de itt a portnál a legördülő menü üres. És ezért a file/connect el nem tudok cskatlakozni a telefonhoz. Segítsetek pls!
2010. szept. 17. 20:49
 1/2 anonim válasza:

Én így csinálom:

- usb kábel bedug, médiatár kiválaszt a telefonon

- sajátgépben telefon megkeres, belső memória kiválaszt

- másik ablakból jar fájl áthúz a telefonra

- kábel kihúz

- bemész a mappába, jar fájlra ráböksz

- "telepítés?" igen

- menüben: Alkalmazások->Játékok és egyebek->imént telepített program

- fut, örül


hol ezzel a gond?

2010. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó (lenne) de állítom, hogy neked nem ilyen készüléked van. Ha ilyen lenne tudnád h ez nem ilyen egyszerü. Pl hiába dugod be az usb-t kell egy program amivel úgymond csatlakozhat...
2010. szept. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!