Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan keyloggerre, vagy...

Olyan keyloggerre, vagy keylogger szerű programra lenne szükségem, ami nem okozhat problémát, ha a saját gépemre telepítem. Néha nem jó a netkapcsolat, és így elvész a levél szövege. Tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem erre akarod használni, mert a levél szövegét CTRL+C és CTRL+V-vel bármikor átrakhatod egy jegyzettömbbe például. :)
2010. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért miért tűnik el a szöveg, mert megszakad a net?
2010. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az fix, hogy miért akarom. Tudom, leírtam. Köszönöm, erről nem kérek kommentet. Ha nem erre akarnám, már le tudtam volna szedni egy keyloggert, köszönöm.


A freemail-en pont így jelöltem ki eddig a szöveget, aztán beillesztettem volna a jegyzettömbbe, hátha később nem szarozik a net. De aztán megpróbáltam és semmi. Nem rontottam el semmit. Egyébként is jól jönne, amikor vissza akarok nézni valamit. Nem kell ide -oda lépegetni, hanem minden egy helyen van.


Csak nem értek a számítógép, ill. internet biztonsága témához. Az volt az eredeti kérdésem, hogy nem élhetnek -e vissza vele, nem könnyítem -e megvalaki dolgát, vagy ilyesmi...Ill. melyiket ajánlott feltenni? Funkcióit, lehetőségeit tekintve erre a célra talán más kell.

2010. szept. 17. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!