Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak akkor működik az egerem...

Csak akkor működik az egerem 1600 dpi-s módban, ha fut a smartgenius program?

Figyelt kérdés

Vannak genius egerek, amikhez a gyártó programjával be lehet állítani a max dpi-t. Az a kérdésem lényege, hogy ha egyszer átállítottam a dpi értékét, akkor utána törölhetem a programot, vagy csak abban az esetben dolgozik a beállított értéken az egér, ha közben megy a háttérben a programja?


Van valahol (másik programban) lehetőségem ellenőrizni, h mekkora dpi-n megy az egér?



#egér #Genius #dpi #smartgenius
2022. máj. 19. 15:25
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Genius -al nincsenek tapasztalataim. Van egy Tesoro gaming egerem. Az minden beállítást elfelejtett a Windows újratelepítése után, ami értelem szerűen a gyári szoftver törlésével is járt.


De egyébként nem értem miért van neked útban, ezek a Utility -t szinte 0 erőforrást igényelnek.

2022. máj. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!