Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használ itt valaki Slacket?

Használ itt valaki Slacket?

Figyelt kérdés
Az appot, vagy gépen?

2022. máj. 20. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenkor jön jól a "A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés" opció a jelentés gomb alatt.
2022. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mi nem egyértelmű?

Slack, mint program, vagy app, használja valaki, vagy sem. Nyílván, ha használod, akkor tudod, hogy mi az és írsz egy "igen"-t. :)

2022. máj. 20. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
És ez miért lényeges?
2022. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert, ha igen, akkor szeretnék kérdezni pár dolgot vele kapcsolatban, csak nem akarom telehányi a kérdést idiótábbnál idiótább kérdésekkel, illetve lehet egyszerűbb akkor átmenni egy másik platformra, mert egyszerűbb a kommunikáció ott, ennyi. :)
2022. máj. 20. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha leírnád a kérdést, akkor a válaszolóknak nem kellene megérdeznie, hogy mi is lenne a kérdésed...
2022. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Tehát nem arra vagy kíváncsi, hogy használunk-e, hanem egyéb kérdésed van valójában. Miért nem lepődöm meg?
2022. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor leírom ide, hogy ha azt akarom gépen, ne mondjuk chromba nyissa meg, hanem külön lent a tálcán kis fülön, akkor azt hogy tudom megtenni?

Illetve maga az egész működése érdekelne, pl hogy tudom azt módosítani, hogy ha betaggel akkor ne az egész nevemet írja, hanem mondjuk csak a keresztnevemet, hogy tudok emberre keresni, privit írni valakinek, a profilját megnézi, ha megnézem az illető látja-e? Ha benne vagyok egy csoportos beszélgetésben, akkor azon belül alul nekem 2 beszélgető sávot dob fel, ezek mik?

2022. máj. 20. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ebben nem segített egy google keresés?


1. Letöltöd a desktop verziót: [link]


2. Például úgy, hogy megváltoztatod [link]


3. [link]


4. Ezt nem értem.

2022. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!