Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "szaggat" a játékom?...

Miért "szaggat" a játékom? Többi lennt !

Figyelt kérdés
A gépigény megfelel hozzá (WWE 2K15 PC) de mégis amolyan szaggatva megy a játék. Amikor az emberek mozognak egy idő után mintha szaggatva mozognának. Nvidia-ba próbáltam már kikapcsolva is minden olyan beállítást de akkor is. A felbontás minimum 1024x800 lehet. Mit lehet még csinálni? Vagy milyen beállitáson kellene állítanom?

2022. máj. 21. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen játék?
2022. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
WWE 2K15 PC
2022. máj. 21. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:

#1 WWE 2015


@Kerdezo: a gep specifikacioja?

2022. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Processzor: Interl(R) Core(TM) CPU 3.10 GHZ

RAM: 8GB

WINDOWS 10 PRO

2022. máj. 21. 19:42
 5/11 anonim ***** válasza:
VGA nincs? Milyen proceszor pontosan, mert az Intel Core az keves lesz informacionak.
2022. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Processzorhoz ennyi van írva: Intel Core i5-2400 CPU @ 3.10GHz vga-t nem találom nincs ide írva
2022. máj. 21. 20:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Es honnan tudod akkor hogy a gep megfelel a jatek igenyeinek? A nVidiaba' ahol allitgattal valamit, ott milyen kartyat ir ki?


Egyebkent a processzor osregi (12 eves fejlesztes), abszolut nem csodalkoznek ha a VGA is hasonlo elavult darab lenne.

2022. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gépigény-t néztük és az ajánlott bőven megvan
2022. máj. 21. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Jo, akkor megvan, ne is arulj el semmi tobbet. Mennie kellene, de nem megy, ugyhogy biztosan te allitgattal el valamit.
2022. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A canyourunit.com-on szoktam megnézni, hogy minden szempontból megfelel-e a gépem a játéknak, nem csak papíron megnézni. Amikor a minimumnál akármelyik pont nem felel meg, ott lehet probléma, de már volt nekem is olyan, hogy elfutott, de azért néha laggolt, ha a minimumnak megfelelt, de a maximumnak nem. Ez így sajnos nagyon tág probléma, konkrétan a játékot-gépigényt nem ismerem. Nézd meg mit ír ki a canyourunit, ha frissíteni kell valamilyen drivert (egyáltalán van telepítve minden driver?), arra is régi emlékeim szerint figyelmeztet. Szerintem a beállításokat nem nagyon érdemes állítgatni, ha az ember nem ért hozzá, mert csak rosszabb lesz, inkább tedd vissza alaphelyzetbe. Nekem olyan volt nemrég, hogy a virtuális memóriám valamiért nem volt alapból jól beállítva, így nem volt akkora felhasználásom, mint amekkora lehetett volna. A neten nézd meg, hogy azt hol tudod elérni, és a te gépednek mennyi lenne a maximum, de szerintem talán ez többségében jól van a gépekben, csak nálam ki tudja mi miért elállította (én életemben nem néztem rá, én biztos nem). Szóval, mindent frissíts előbb, és ha utána sem jó, én megnézném a canyuruniten, hogy mi a helyzet. Az sem mindegy, milyen a videókártya. Esetleg próbáld játékon belül lejjebb venni még előbb a grafikai beállítást, lehet hogy mindent maximumra toltál fel, de azért 8GB RAM gépeknél nem jellemző, hogy sok mindent lehetne maximum szuper magas grafikán tolni.
2022. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!