Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NCore-ról Adobe After Effects...

NCore-ról Adobe After Effects 2022 nem vírusos?

Figyelt kérdés
Szeretném az After Effectset letölteni, ez a legelső letöltésem az oldalról és nem tudom hogy vírusos-e.

2022. máj. 22. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak hozzászólások, azt nézted?
2022. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De.
2022. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, igen néztem, csak 3 hozzászólás volt és mindegyik pozitívat mondott
2022. máj. 22. 14:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, akkor ne telepítsek az oldalról semmit?
2022. máj. 22. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál, amit jónak lát.
2022. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én sok mindent töltöttem le nCore-ról, eddig még nem volt bajom tőle:)
2022. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Vírusos tartalmakat lehet jelenteni ha esetleg úgy adódik, de elmúlt évtizednyi ncore tagság alatt sose volt olyan tapasztalatom, hogy vírusos lenne egy torrent.
2022. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, vannak-e más torrentjei az illetőnek. )a végén általában egy név9

Ha bőséges a találat akkor OK. Persze minden törést vírusnak néz a vírusírtók többsége. Csinálj egy ghostot a C-ről mielőtt telepíted, ha bármi gyanús dolog van arra visszaállíthatod az állapotot.

Pl AOMEI Backup.

2022. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha megvásárolod legálisan, az garantáltan nem lesz vírusos. ;-)

Igen, persze, tudom, fizetni nem szeretnél. Csak ez nem így működik. Vagy kétes forrásból megszerzed a tört verziót, aztán legfeljebb szomorkodsz egyet, ha tönkrevágja a rendszert. Vagy kipengeted érte, amennyit kell. Vagy keresel mást.

Ha ez bevételszerzési céllal kell, akkor illene legálisan megvenned. Ha meg amatőr/hobbi célokra, arra általában bőven jó valamelyik ingyenes alternatíva: [link]

2022. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!