Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van pc-ről mobilra streamelhet...

Van pc-ről mobilra streamelhető program ?

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek, amivel gépről filmeket tudok megosztani mobilra, hogy mobilon nézhessem, szóval lényegében a fájlok a pcn vannak. A lényeg hogy ne kelljen letöltenem külön mobilra a dolgokat.

2022. máj. 24. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A VRC lejátszóval lehetséges, viszont a számítógépen létre kell hozni hozzá egy nyilvánosan megosztott mappát, amiben tárolod a filmeket, majd a telefonról a VLC-ben azt a hálózati mappát nyitod meg.

Ez a videó a segítségedre lehet: https://www.youtube.com/watch?v=1zaJw4hgcKM

2022. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha már megvan a film a gépen, miért nem azon nézed, miért egy sokkal kissebb kijelzőn?
2022. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mert nem tudom magammal vinni a gépet és a monitort
2022. máj. 24. 12:50
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor az ágyadat állítsd úgy, hogy lásd a monitort. Vagy maradj a székedben..
2022. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
#2,#4: szerintem nem alternatív megoldást keresett a kérdező... ;) Arra válaszolj, amit szeretne megtudni, akár jó lenne az neked, akár nem.
2022. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szirty ***** válasza:
39%

"#2,#4: szerintem nem alternatív megoldást keresett a kérdező... "


Szerintem fölöslegesen szólsz bele, mert a legtöbben nem tudnak kérdezni.

Nagyon gyakori hogy a kérdezőben felmerül egy probléma, arra ő saját kútfőből kigondol egy szerinte jó megoldást, és a kérdése erre a megoldásra vonatkozik és nem az eredeti problémára.

Ilyen visszakérdezések és "alternatív" megoldások során szokott kiderülni hogy az egész elképzelése hibás.


Itt pl. az van a kérdésben, hogy streamelhető program. Pedig nem streamelhető programot keres, hanem olyan programot ami médiatartalmat streamel (tehát nem programot).

De jó, fogadjuk el, biztosan csak rosszul fogalmazott.


Később kiderül, hogy csak annyit szeretne hogy a PC-jén lévő filmet nézhesse a mobilján. Ehhez meg nem is kell feltétlenül streamelni.


Az általad kifogásolt válaszokra adott reakciójából pedig kiderül, hogy távolról akarja nézni a filmet.


Azt meg még mindig nem tudjuk milyen távolról, milyen kapcsolaton keresztül, stb...

2022. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: továbbra is azt mondom, hogy ha a kérdező feltett egy kérdést, akkor ne félremagyarázzatok, mert nem a ti dolgotok eldönteni, hogy ő mit akar csinálni. Én is azért utálok már itt bármit megkérdezni, mert felteszek egy kérdést, amire nem alternatív megoldást keresek, hanem választ a konkrét kérdésemre, erre jönnek az 'ilyenek', akik egyből elkezdenek azon okoskodni, hogy ők saját maguknak hogyan oldanák meg, ahelyett, hogy a konkrét problémámra válaszolnának, és a végén, ha beszólok, még én leszek a szar, mert ők segíteni akartak... aki segíteni akar, az a kérdésre válaszoljon, ne élje bele magát, hogy ő a helyemben hogyan csinálná, mert nem érdekel. Ha mégis érdekel, akkor úgy teszem fel a kérdést.

Itt volt egy kérdés, #1 válaszolt rá, és ennyi.

2022. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szirty ***** válasza:
34%

"...mert nem a ti dolgotok eldönteni, hogy ő mit akar csinálni."


Ezért kellene neki közölnie mit akar csinálni. Ha ezt nem közli, akkor kénytelen a válaszoló szimplán találgatni. Ez történt itt is.


Én (ha úgy tartja kedvem) a rosszul feltett kérdésre szándékosan a pontos választ adom.

Természetesen ilyenkor a kérdező engem fog lehülyézni a saját hülyesége miatt, mert nem azt a választ kapta amit "hallani" akart, hanem a kérdésére kapta meg a pontos választ! :)


"Itt volt egy kérdés, #1 válaszolt rá, és ennyi."


Az 1-es válasz helytelen és nem a kérdésre válaszol.

A kérdésben az áll, hogy programot akar streamelni.

Az egyes válaszban pedig azt a megoldást találja amiben le van írva hogyan lehet videót vagy audiót streamelni!


Érted már miről beszélek?


Ettől függetlenül a válasz nyilván jó, mert ebben az esetben sikerült a kérdés mögött épp a megfelelő feltételezésekkel élni. De ez közel sem minden kérdésnél jön össze.

2022. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az első válaszolónak, működik, de közben PLEX nevű programot is találtam, ami talán jobbnak tűnik


Szirti te meg annyira ostoba vagy hogy nem is állok le vitatkozni veled, olvasd el megint a kérdésemet meg a leírást, aztán olvasd el a válaszodat amit írtál

2022. máj. 25. 16:07
 10/12 Szirty ***** válasza:
34%
Azt se érted amit kérdeztél, de másokat nevezel ostobának...
2022. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!