Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a legjobb program arra...

Mi a legjobb program arra hogy ISO-fájlt DVD-re ki lehessen írni?

Figyelt kérdés
Win 10 telepítõt írnák ki DVD-re, ês csak Iso filem van. Mi arra a legjobb program hogy Boot cd-t lehessen csinálni?

2022. máj. 26. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9/ Tudtommal áttértek már az évenkénti főverzió frissítésre.

De remélhetőleg nem akarja évente újratelepíteni a gépét. :)

2022. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%

Most nem tudom, hogy az előttem szólók értik félre a kérdést, vagy a kérdező egyik pontosítása mellett siklottam át. Bár látom egy helyen pendrivot emleget, de a kérdésben meg "DVD kiiírás" szerepel.


Én azt gondolom egy ISO képfájl szimpla kiíírására egy DVD lemezere, úgy ahogy van, (ráéadásul függetlenül hogy bootolható-e vagy sem), az ImgBurn a legalkalmasabb.


[link]


De egyébként a kérdéstől függetlenül, és is azt javasolnám amit az előttem szólük mondtak. Szerezz egy min, 8GB pendriveot és azt csináld meg bootolhatónak. Pl a sokak által ajánlott Rufus-al. Gyorsabb, egyszerűbb, mint lemezzel bajlódni. Talán még a telepítés is gyorsabban megy róla. Többször is megpróbálhatod, és olyan gépen is fog menni amin nincs DVD olvasó, csak USB port. Olyan réegi BIOS meg már csak nincs, ami nem tud pendrive-ról bootolni.

2022. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!