Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a laptopomon...

Papatorpike kérdése:

Hogyan tudom a laptopomon beállítani, hogy ne az Intel videó kártyát használja, ha nem az Nvidia kártyát?

Figyelt kérdés

Laptopon:


Acer Aspire A315-58G


OP. Rendszer: Windows 11 Home


Videó kártya: Intel(R) UHD Graphics 1 GB


NVIDIA GeForce MX350 2 GB



2022. máj. 27. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az energiagazdálkosásnál,vagy pedig belépsz a biosba és ott.mindkét lehetőséget nézd meg.
2022. máj. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezek megvoltak igaz a BIOSban szinte semmit sem tudok állítani nem engedi, lényegében használja mind a kettőt, de mivel az Intel az alapértelmezett így lehetséges hogy pl.a Farm szimulátor 2017 is ezért nem megyen gondolom én, mivel az asztali gépem a laptomom teljesítményének jóval a fele, és azon gond nélkül megy. Eddig akármit próbáltam, nem sikerült.
2022. máj. 27. 11:24
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
100%
Sok esetben ezt csak a lapos gyártójának oldaláról letöltött, brandelt videodriverrel lehet megtenni, egyéb helyekről beszerzett illesztőprogrammal nem (még az nVidia saját drivereivel sem) - esetleg ez is lehet az oka.
2022. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyári driverekkel meg semmi nem indult még egy word sem, viszont erre tényleg még nem gondoltam, felnézek az Acer és az Intel oldalára is.
2022. máj. 27. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiába semmi változás, néztem a drivereket az Intel és az Acer honlapján azok mind alapból rajta vannak és frissíteni sem kell. Én feladom, már mindent megpróbáltam hiába.
2022. máj. 27. 18:25
 6/6 xp ali ***** válasza:
tedd fel az amd drivert és győződj meg róla, h működik is az eszközkezelőben. az intelt meg tiltsd le.
2022. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!