Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 operációs rendszerr...

Loki69 kérdése:

Windows 10 operációs rendszerrel vettem a laptopomat.Nem kaptam hozzá semilyen telepitő lemezt,vagy hasonlót. Most újra kéne telepíteni. Ilyenkor hogyan tudom?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 07:39
1 2
 11/12 Alex Fly ***** válasza:
95%
@10: a MirosSoft eset~ben nem ez a helyzet. Számtalan alkalommal szereztem be a hivatalos Win10 telepítőt és minden alkalommal tökéletesen működött. Nem látom be, mennyivel lenne ez rosszabb, mint egy ismeretlen által ugyanonnan letöltött és valamely más platformon megosztott állomány. És persze a más forrásokból származó telepítők esetében semmi nem garantálja, hogy senki nem buherálta azt meg - ki tudja, milyen eredménnyel...
2022. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 papatorpike válasza:

Szia, ez egyszerű, nem fogod megtalálni ez rejtett és nem kell keresned, mert nem fogod megtalálni, és ha vissza akarod állítani, úgy hogy semilyen program és fájl sem legyen a gépeden, tehát olyan legyen mint mikor megvásároltad egyszerűen kövesd ezt:

- Gépház katt rá

- Itt katt a bal oldalon a Rendszer-re

- Jobb oldali listában katt a Helyreállításra ( NEM A HIBAELHÁRÍTÁSRA EGGYEL LENTEBB )

- Itt katt a "PC alaphelyzetbe állítása"

- Itt Választhatod azt, hogy megtartsa a fájlokat akkor válazd a felső "Fájlok megtartása" lehetőséget, akkor minden beállításod, és mentett fájljaid megmaradnak, második lehetőség: "Minden elem eltávolítása" itt értelem szerűen minden adat törlődik még a mentett adat is és minden teljesen a gyári értékre áll vissza tehát úgy mint amikor megvetted a gépedet, teljesen újra telepíti magát a rendszer, csak kövesd az utasításokat mint egy szokásos telepítésnél, de mindent magától elvégez helyetted.

2022. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!