Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség! Miért nincs hang a...

Segítség! Miért nincs hang a leptopomon és nem indulnak el a videók a neten ?

Figyelt kérdés

Asus leptopom van

Nincs hanglejátszás a leptopomon,se az interneten ahol még a videók sem indulnak se az Asztalon a VLC videókban..de minden más a neten működik..

Semmi különlegeset nem csináltam...Lehet attól, hogy bedugtam a jobb oldali usb bemenetbe egy odaillő fejhallgatót, és megzavarodott a rendszer ?

Internet van (másik gépen ellenőrizve)

újraindítottam 2x

minden hanggal kapcsolatos progi bevan kapcsolva

kikapcsoltam a bluethoothszt..



2022. máj. 28. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az SNSV leptop!!
2022. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

javítás tehát az asztalomon lévő videók elindulnak de nincs hang.

Nem merem a netet is kikapcsolni, hátha még rosszabb lesz

2022. máj. 28. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hang driver probléma. Az USB-s füles feltelepíthetett egy olyan drivert ami kicsinálta az alaplapit, vagy folyamatosan azt hiteti hogy be van dugva, ezért a gép azt használja. Nézd meg a hangbeállításokat, ha ott megjelenik a hangszóró, válts rá. Ha nem, akkor telepítsd fel a laptophoz való hang drivert.
2022. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben 3xi újraindítás után helyrejött, csatlakoztam bloothoszal és működött. Azért köszönöm szépen a gyors választ.

1. válaszoló, nem értem mit írsz mi az , hogy SNSV amikor írtam, hogy ASUS leptopom van..

2022. máj. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!