Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó VPN a CyrberGhost?

Jó VPN a CyrberGhost?

Figyelt kérdés

Ha befizetek vpn re utánna én meg akarnám nézni Amerikai netflix.Akkor országok közül USAt kell kiválasztani csatlakozni és nézhető is?

Vagy hogy működik a vpn hogy lehessen nézni olyan oldalakat amik nem érhetők el nálunk?



2022. máj. 29. 20:55
 1/4 Shaddark ***** válasza:

De befizetni is kell, bár azt lehet paypallal gondolom.

- Ránéztem kíváncsiságból, szerintem ugyanazok vannak fent mint a Magyar Netflixen.

Csak kíványcsiságból, miért akarsz Netflix + vpn előfizetéssel nézni sokkal lassabb usa szerverekről, amit lehet sima Netflix előfizetéssel is?

2022. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha egy bizonyos ország tartalmát szeretném elérni de nem lehetséges itthonról.Akkor arra az országra kell csatlakozni aminek a tartalmát szeretnéd elérni vpn keresztül?
2022. máj. 30. 10:38
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Igen, persze.

Vagy ami engedélyezve van oda, simán lehet hogy pl. usában Kanada is engedélyezve van, és vannak oldalak ahol a kontinenst engedélyezik.

Itt

[link]

azt írják hogy jó hozzá.

2022. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt előfizetsz, érdemes megpróbálni a Proton VPN Free-t, ott is vannak USA szerverek, lehet valamelyik feloldja. Több szerver is van, több ISP-vel, ha elsőre nem megy, érdemes tovább próbálkozni és elmenteni, amelyikkel működik.

Az ingyenes is korlátlan adatforgalmat ad, három ország, Holland, USA és Japán szerverekre lehet kapcsolódni. A sebessége közepes, de HD videók nézésére bőven elegendő.

2022. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!