Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Office anomáliák? Hogyan...

Office anomáliák? Hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

A Microsoft Office Word 2010-es verziójában, egyik megnyitás után az oldalsó sáv, amivel az alsó és felső margót lehet állítani beállt 0-ás margóra és nem tudom ezt megváltoztatni a sávon, mert olyan, mintha az kijjebb lenne, mint, amit a kurzorral meg tudok fogni. Akárhányszor nyitom meg a programot, nem az alaphelyzetben jelenik meg, hanem ebben a torz verzióban, így pedig nem lehet normálisan elkezdeni gépelni benne. Valami beállítást sikerült módosítanom, amire nem emlékszem, vagy bebugolt a program?

A másik furcsaság, amit észrevettem, hogy ugyanennek a programcsaládnak a másik tagjánál, az Excelnél, a kimutatások szeletelőiről eltűnt a több elem kijelölését lehetővé tevő ikon. Tudtommal azt nem lehet a fejléctől külön kezelni, ezért ha van fejléc, annak is lennie kellene, viszont mégsem jelenik meg. Az előző bekezdés végi kérdés itt is fennáll.



2022. máj. 30. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Word: nem csak a dokumentumterületen lehet szerkeszteni a margókat, hanem a panelek gombjaiban is.

Elrendezés/margók/egyéni margók vagy Elrendezés/oldalbeállítások szekció jobb alsó sarkában lévő gombra kattintva megnyitod a margókat, beállítod a kívánt méretet, majd az "alapértelmezett" gombbal minden új dokumentumra érvényesíted.


Excel-t nem tudom.

2022. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ott sem működik. A 2,5 cm az alapértelmezett, és hiába állítok be újat, nem változik semmi.
2022. máj. 30. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!