Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon miért frissül le...

Androidon miért frissül le bármilyen weboldal chrome-on ha átlépek másik alkalmazásba majd vissza?

Figyelt kérdés

Telefonon például szeretnék rendelni, át kell lépnem az OTP alkalmazásba jóváhagyni, de amint visszalépek az oldalra teljesen újratölti és így elmegy az egész..

Valakinek valami ötlet?



2022. jún. 2. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az osztottképernyős módot!

Milyen telefon?

2022. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, mivel a telefonoktól függően korlátozott, mennyi RAM/Memória áll rendelkezésre, ezért ha az oldal betöltött formában lenne, az memóriát használna fel, így hát, az android felszabadítja azt, ezt a Developer (Fejlesztői) beállításoknál, valami Maximum háttérfolyamatként lehet kikapcsolni, ha jól tudom, de egyenlőre még, 6 órán át nemtudom megnézni, egyes okok végett, amint kész, megnézem neked, hogy igazam volt e, és nem csak hülyeséget írtam.
2022. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!