Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha benne vagyok egy telegram...

Ha benne vagyok egy telegram csoportban, hogyan tudok másokat meghívni a csoportba? Hol tudom kimásolni az adott telegram csoport linkjét?

Figyelt kérdés

#Telegram, csoportba meghívás
2022. jún. 3. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakattintasz a csoport nevere ( fenn az oldal tetejen) es ott alatta van a meghivo link.
2022. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszod.

Nem sikerült megtalálnom. Ha rákattintok a csoportra, ahogy írod, akkor felugrik egy Group Info ablak, ahol látom a csoport nevét, alatta a members számot vagyis a tagok létszámát, az alatt a Notification menünpontot egy kis csúszkával, majd a csoportban megosztott fotókat, videókat, file-okat stb. majd ezalatt már a csoport tagjainak nevét és telegram fiókos fotóit mutatja.

Itt kellene lennie valahol a meghívó linknek?

2022. jún. 3. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ott. Nekem androidon ott talalhato a meghivo link.

PC-n vagy mobilon nezted ?

2022. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőn néztem. Amúgy több telegram csoportban benne vagyok és azt vettem észre hogy érdekes módon nem minden csoportnak van linkje vagy nem minden csoportnak van megosztva a linkje. Egy telegram csoportnak látható a linkje, ezt végül megtaláltam, de a többinek nem látható vagy nem mutatja. Csak ezt nem tudtam hogy van ilyen. Azt hittem minden csoportnak van linkje és az mindig látható, de most már tudom akkor hogy nem így van.

Köszi még egyszer a segítséget!

2022. jún. 3. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zárt csoportról van szó, ahol tiltott, hogy a tagok meghívjanak másokat, akkor szimplán nem jelenik meg ott az a menüpont.
2022. jún. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. Lehetséges hogy akkor amikben benne vagyok telegram csoportok legtöbbje zárt csoport és emiatt nem mutatja a meghívó linket illetve ezt a menüpontot.
2022. jún. 6. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!