Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal, módszerrel...

Milyen programmal, módszerrel töltsek be DLL fájlt, a System PID 4 Folyamatba, Windows-on, úgy, hogy ne fagyjon ki a rendszer?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy ideje ezt próbálgatom, pár másodpercig képes bent maradni a dll fájl, a folyamatba, utána kékhalál következik, ezzel a hibakóddal, 0x000000EF ami ahogy utána olvastam a Kritikus Folyamat Halála (Leállása)


Szóval, ennek elkerülése érdekel.


2022. jún. 5. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg a Windows Internals könyvet és olvasd el, ha már ennyire érdekel a Windows belső világa.
2022. jún. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdéséből itélve, szerintem annyit fog érteni belöle mint hindu a sirató énekből.

Tessék kis ízelítő.

https://www.youtube.com/watch?v=4AkzIbmI3q4

2022. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Balázs :) 2-es, légyszives, ne személyeskedj, 3/B-s szabály.
2022. jún. 5. 21:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy viszont, attól még, ment a zöld, mert látom te is küldtél arról az internals-ról.
2022. jún. 5. 21:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2022. jún. 5. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!