Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A torrentlistából véletlenül...

A torrentlistából véletlenül kitöröltem a futtatott torrentek neveit, vissza lehet csinálni? (qbittorrent)

Figyelt kérdés
Néhány torrent fájl meg van, de ha azokat újra megnyitom, akkor megint le akarja tölteni. Nem lehet egyszerre visszacsinálni? Próbálgattam minden fajta beállítást, illetve nézegettem, de nem találtam.

2022. jún. 8. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazt a mappát adod meg letöltési célként mint ahol a fájlok vannak, akkor hash ellenőrzés után seedbe fog állni, feltéve ha ugyanazok a fájlok vannak kijelölve letöltésre.

Ha pedig előre definiálva van egy letöltés mappa és eleve ott kezdené el a letöltést, akkor a feladat hozzáadásánál bepipálhatod hogy rögtön seedbe álljon, hash ellenőrzés nélkül (feltéve, hogy minden fájl le van töltve).

2022. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az össz torrent letöltési mappája passzoljon a beállításoknál ez fontos... Pl: D\ letöltött torrentek


A már letöltött torrent nevét kimásolod innen, az oldalon erre keresel, elindítod a letöltést. Nem fogja újra letölteni, hanem ellenőrizni fogja, utána seed-be áll. Ha újra elkezdi letölteni, más mappa van beállítva, mint az eredeti letöltés helye, ezért töltené le újra.

2022. jún. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha le van töltve a fájl, ugyanoda akard letölteni és nem fogja újra letölteni, csak leellenőrzi.
2022. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!