Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videóvágáshoz értők! Milyen...

Videóvágáshoz értők! Milyen programmal kezdjek?

Figyelt kérdés
Tudtok jó ingyenes vagy olcsó programot Windowsra ami egyszerű és kezelhető egy kezdőnek? Kép-és videó montázs jellegű tartalmak gyártását terveztem, tehát olyan program kéne, ami kifejezetten az átmenetek és "intenzív" animációkra vannak irányulva. Sajnos nincs meg a szükséges szakkifejezésem , de szerintem érthető mire gondolok. Leginkább olyat értek alatta, hogy 2 kép vagy videó közötti átmenetben gyors be vagy ki zoomolás + motion blur + valami rázkódás vagy torzítás

2022. jún. 11. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Openshot.
2022. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Mindenek előtt kezd a qBittorrenttel. Majd jöhet a Premiere Pro, oszt hali. A youtubeon találsz elég tutorialokat a megtanulásához.
2022. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan hogy egyszerű. Nagyjából minden normálisabb videóvágó ugyanazt tudja akár ingyenes akár nem és mindegyikkel ugyanazt, ugyanúgy kell csinálnod. Lehet pár dolognak más a neve, pár beállítást máshol és máshogy tlaálsz meg a Premiere Proban, a Final Cutban és az Openshotban, de attól még mindegyikkel ugyanazt csinálod, egyik sem egyszerűbb mint a másik :D


Openshotot már írák, én mindig a Kdenliveot írom :D

2022. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem jött át, hogy pontosan mire van szükséged. Alap effekteket az összes vágószoftver tud, de komolyabb effektekhez inkább célszoftverek valóak, mint például az After Effects. Hogy ingyenesben van-e alternatívája, azt nem tudom, viszont AE nem fog együttműködni akármilyen programmal. Tehát a workflow nagyon sokat számít... Sőt, ha komolyan veszed, akkor még a color grading-hez is lehet külön szoftvert használni.
2022. jún. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Olyan program kene amivel ilyen effekteket es atmeneteket tudok csinalni

[link]

2022. jún. 12. 01:48
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
After Effects.
2022. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ezeket Transitions-nak hívják és lehet letölteni különböző packokban is , például akár a Premiere Prohoz is.


[link]

2022. jún. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Mindig elfelejtem, hogy a gyakorikérdéseken leledzik a legtöbb torrent analfabéta...:) Ez egy frusztrált társaság akik a lepontozásban lelik az örömüket, szánalom a köbön...
2022. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kdenlive. Youtubeon egy rakás tutorial van hozzá és azt hiszem Linuxon is megy.
2022. júl. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!