Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A messenger nem indul?

A messenger nem indul?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne, hogy reggel fogta magát a messenger és mikor rámegyek egyből kidob, vagy folyamatosan kidob, elindul, kidob, elindul... fél óra próba után sikerül megnyitni, majd újra ezt játsza.. Újraindítottam már a telót vagy 5ször, a messengert is újratelepítettem...
2022. jún. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröld és töltsd le újra
2022. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van kérdező? Én arra tippelek, hogy ezt valami frissítés okozhatja. Talán megtudjuk találni a megoldást rá.
2022. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*frissítés okozhatja, a messenger alkalmazásban, ezt véletlenül kihagytam.
2022. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh bocsi, azt kifelejtettem, android, samsung a 20
2022. jún. 12. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmi gond :D Na figyelj, mint megoldás, hát, hogy őszinte legyek, nincs olyan sok ötletem, sőt, nemtudom mi okozza a hibát de.


[link]


Találtam egy ilyet, ami bár, nemhiszem, hogy tetszeni fog, és előtte minden adatot le kéne mentened számítógépre, beleértve, a játékokat is, factory resetet adni a telefonnak, ez S20-ra vonatkozik, de nemhiszem, hogy akkor nagy a különbség köztük, a hiba megoldása ott van leírva. (Szóval ezt csak nagyon kritikus helyzetben)


Egy másik megoldás, ami bár, korlátozni fogja a videófelvételt a messengeren belül ha minden igaz:


[link]


Ezt töltsd le és próbáld meg, de ne aggódj, lehet az egész csak ideiglenes, és a következő messenger frissítés megoldja a problémát. Na meg, még a Messenger Lite-t is kipróbálhatod, hogy az működik e.

2022. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! Megpróbálom, az újratelepítésen is gondolkodtam már, a vége az lesz úgyis ha nem javul :D
2022. jún. 13. 08:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D Rendben, sok sikert hozzá, én remélem, hogy megjavul :)
2022. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!