Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacityben miképpen lehet a...

Audacityben miképpen lehet a sávokat időre, pontosan egymáshoz igazítani?

Figyelt kérdés

Azt megtaláltam, hogy a sávok igazítása címszó alatt ha megfogom egérrel lehet jobbra-balra húzgálni. Ez eddig oké, de nekem ennél finomabban, pontosabban kellene, úgy, hogy én beírok egy pontos értéket, és oda ugorjon át az a bizonyos hangsáv amit odébb akarnék tolni.


Ehhez kapcsolódó, hogy az így keletkezett 'hanglyukat' hogyan lehet befoltozni az eltolt hangsáv elején, illetve a másik hangsáv végén, hogy egyforma hosszúak legyenek lementéskor.



#Audacity #hangsáv eltolása
2022. jún. 19. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Nagyíts rá a sávokra addig, amíg meg nem jelennek a pöttyök. Azok az egyes hangminták, annál pontosabban digitális hangot nem lehet igazítani.
2022. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na megvan. Külön kellett engedélyezni a billentyűnyilakat, és onnantól már lehet jobbra balra finomkodni. Na ez után van az amit te is írtál.

Ritka hülye az audacity szóhasználata és úgy egyébként. Külön állat, de működget.

2022. jún. 19. 20:07
 3/3 A kérdező kommentje:
És a korzorhoz igazítás is megvan, de nem tudom fejből milyen nevet aggattak rá.
2022. jún. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!