Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet faceboolon megnézni...

Hogy lehet faceboolon megnézni egy üzenetet hogy ne lássa az illető hogy láttam? Androidon nézném s a kéretlen mappába menne, szóval ne legyen kézbesítve jelzés.

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. jún. 24. 14:37
 13/21 anonim ***** válasza:
Pedig ez egyszerű mint az ágyba hugyozás Messenger meg nyit wifi/mobilnet ki űzi megnéz , aztán belalitasok>alkalmazások>Messenger adatok törlése. Aztán teló kikapcsolódás recovery mód wipe cache ez csak a gyorsító tárat üríti majd újraindítás utána újra belépsz a Messenger-be és a másik fél nem jelenik meg hogy még nézted
2022. jún. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Köszi! S akkor csak az elküldve pipa jelenik meg? Nem a kézbesített? Eddig ha megnézte a kézbesített jelzés jelent meg, akkor kattintott rá. Most csak az elküldve pipa volt, ahogy töröltem az üzenetet, arra kattintott rá, direkt hogy lássam hogy kézbesített jelzés legyen
2022. jún. 25. 08:17
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen minthe "megse nezted volna" ha kikapcsolod a neted és még nyitod o offline eomenti , hogy még nezted , ezért kell utana törölni az alkalmazás adatait es a gyorsító tárat ez snapchat-is mukodik a sreenshot-nal ugye a snap jelez a screen-nel de ugyan igy wifi ki snap meg nyit screen es innentől már ugy azt kell csinálni
2022. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én próbáltam, de nekem kéretlen mappában meg sem nyitotta. nem tudom neki hol van, de nekem a gépemen a kéretlen mappában van, telefonon viszont a rendesben, mert sok üzit küldtem, ő elolvasta, kézbesített lett, de nem válaszolt sosem. ezért kérdés h látta, kézbesített jelzésnél is működik-e ez a módszer?
2022. jún. 25. 19:25
 17/21 A kérdező kommentje:
vagyis elküldve pipa ha nem nyitotta meg, kézbesített ha megnyitotta. eből tudtam h olvasta
2022. jún. 25. 19:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Es ezzel a trukkel csak a kézbesített pipa lesz
2022. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nem, végig elküldve pipa volt, akkor nézte meg ha kézbesített pipa lett. a kéretlen mappában van. akkor ott nem működik ez a módszer?
2022. jún. 25. 19:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt se hogy max ha irsz neki de ugye azt meg nem szeretnel mashogy at helyezni nem lehet
2022. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!