Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a You Tube-ról...

Hogy lehet a You Tube-ról letölteni és elmenteni úgy, hogy ne csak netes kapcsolódással tudjam megnézni-hallgatni?

Figyelt kérdés
Azért szeretném tudni, hogy lehet-e, mert ha a feltöltést valaki megszünteti, akkor többé nem tudom nézni-hallgatni.
2010. szept. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
google-be írd be, hogy free youtube download, tölts le belőle egyet, és ezzel a progival könnyen tudsz letölteni. Nekem 2.9-es verzióm van, az talán a legújabb. Vagy a keepvid.com oldalon.
2010. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Youtube downloader program.


Letölti flv-be és át is konvertálja utána olyan formátumba amibe szeretnéd. (Videó, MP3, akármi)

2010. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocs, dwonloadER, csak elírtam. Tudsz letölteni avi-ban, mp4-ben, és flv-ben, kölönböző minőségekben.
2010. szept. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Download Helper Firefox kiegészítő. Átalakítás nélkül, ugyanazon formátumban tölti le, mint ahogy fennt van a videó.
2010. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*****


így tudod használni :

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.-nek

letöltöttem 2.6 változatot, mindent átállított angolra,még a mozilla kezdőlapját is, de amikor bemásoltam a YT. URL-jét, nem fogadta el, és azt írta hibás fájlformátum.

Akkor most mi a csudát kell tegyek? De azért köszi a válaszokat :-)

2010. szept. 21. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
10:57 válaszát is figyelned kellett volna, mert jót írt.
2010. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

annyit hozzátennék, hogy ha neked nem jó a .flv formátum akkor van ingyenes konvertáló program ami átalakítja a neked tetsző formátumra a videót/audió-t

[link]

2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt is hozzátenném, hogy ha pl KMPlayert használsz akkor még konvertálni sem kell, mert simán lejátssza a .flv fájlokat :)
2010. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!