Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bluestack 5 android emulátor...

Bluestack 5 android emulátor miért nem tartja meg a magyar nyelvet?

Figyelt kérdés
Mikor beállítom,hogy a nylev alapból legyen magyar,minden induláskor vissza állítja angolra ez mitől lehet?Anno bluestack 4-nél ilyen probléma sosem volt.

2022. jún. 24. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
A rajta lévő android beállításokon belül gondoltam nem maga a bluestack nyelvét
2022. jún. 24. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bugos, nem sok tapasztalatom van emulator terén, de én mindig találkoztam velük kapcsolatban hibákkal, talán a NES/SNES emulátor volt az ami hiba nélkül futtatott mindent, meg volt is vele nosztalgiafaktor rendesen 😅
2022. júl. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta már MuMu playert használok nem rossz kis cucc és android 11-es már egyetlen kivetnivalót találtam benne ,hogy adott kijelzőn minden kicsit nagyobb így kevesebb minden fér ki a kijelzőn de ezen kívül semmi gond vele.
2022. júl. 15. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg vannak benne fejlesztői beállítások? Mint telefon esetében, ott lehet talán állítani dps-t hátha az segítene
2022. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
állítottam felbontást meg mindent de olyan sokat nem segített de mindegy használható így is meg még elméletileg az android 11 es verzió fejlesztés alatt áll.
2022. júl. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!