Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Live Messengerem...

A Windows Live Messengerem eddig simán működött, most pedig ezt a hibakódot írja ki : 80072f19. Azokat a tanácsokat már kipróbáltam, amit itt írtatok másvalakinek, de így sem működik. Mi lehet a probléma és hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 11:44
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Ellenőrizd az Internet Explorer biztonsági beállításait:


IE-> Eszközök-> Internetbeállítások-> Speciális fül-> Biztonság-> A kiszolgálói tanúsítvány visszavonásának ellenőrzése jelölőnégyzetből vedd ki a pipát, az SSL 2.0 használata és az SSL 3.0 használata jelölőnégyzetek viszont legyenek bejelölve-> ok.


SSL biztonsági függvénytárak újraregisztrálása:


A Start menü-> Futtatásba írd be az alábbi parancsokat, és minden egyes parancs beírása után nyomd meg az ENTER billentyűt. Az egyes parancsok sikeres végrehajtása után megjelenik "A(z) DllRegisterServer sikerült a következőben:" üzenet. Mindig várd meg az üzenet megjelenését, mielőtt továbblépsz a következő parancsra.


* REGSVR32 softpub.dll

* REGSVR32 wintrust.dll

* REGSVR32 initpki.dll

* REGSVR32 Rsaenh.dll

* REGSVR32 Mssip32.dll

* REGSVR32 Cryptdlg.dll

* REGSVR32 Dssenh.dll

* REGSVR32 Gpkcsp.dll

* REGSVR32 Slbcsp.dll

* REGSVR32 Sccbase.dll


Nekem google chrome az alapértelmezettem, de kell lennie neked is explorernek azt nyisd meg én is úgy csináltam.

Remélem sikerülni fog így!

2010. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szia!

Nyisd meg az Interne Explorer böngészőt, válaszd ki az Eszközök - Internet beállítások - Haladót, majd görgess lefelé a Biztonság részig és ott töröld ki a pipát ennél a résznél: "Check for server certificate revocation".

Ha nincs meg az a menü, akkor: speciális és ott biztosságnál a 2. pipát vond vissza."

kép:

[link]


[link]

#46714 - #46716

2010. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megcsináltam,amit írtatok, de így sem működik...további javaslatok?

2010. szept. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!