Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami egy merevlemez adott méretű területét írja újra tetszőleges alkalommal?

Figyelt kérdés

Hasonlóra gondolok mint a HD-sentinel újrainicializálás, csak 9999 helyett vagy több részre osztja fel a lemezt (tehát kisebb egységgel is tud dolgozni), vagy legjobb ha én adom meg a szektorsorszámot vagy azok tartományát amit írni szeretnék. Majd ezt az írást annyiszor csinálja meg, ahányszor szeretném.

(ki kell próbálnom, hogy mennyire biztonságos egy hdd ugyanazon területét akár több millió alkalommal felülírni. próbáltam, h írok rá egy batch-et, de a windows időnként máshová kezd írni. nyilván ez egy jó dolog, de most nekem nem az.)



#hdd inicializálás #low level format
2022. júl. 4. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

dd:

[link]

elérhető Windowsra is:

[link]

2022. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Vannak egyszerűbb eszközök is amivel tönkre tudsz tenni egy lemezt.
2022. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy nagyon pici particiot és teli írod random szamokkal
2022. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Kalapács
2022. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A DD bejött, köszi első!

3-as: igen, ez a cél. Programot írni viszont nem tudok rá, ezért kerestem "kész" megoldást.

4-es: használd a sajátodhoz.

2022. júl. 7. 11:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!