Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a messenger...

Barnabas333 kérdése:

Miért nem megy a messenger facebookon xp alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy régi laptopom winxpvel. Messengerben Facebook alatt csak fogadni tudom az üzeneteket, de írni válaszolni rá nem tudok. Ha telepíteni akarok újabb messengert xp alá nem engedi. Meg lehet ezt valahogy oldani Windows csere nélkül?

2022. júl. 7. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
íRJ BELE pl.: a jegyzettöbmbe, aztán Ctrl+C-vel másold ki, majd Ctrl+V-vel másolt be. Nekem így működött.
2022. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt találhatsz XP alatt is futó friss böngészőt, próbáld ki ezzel:

[link]

2022. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
A régi gépeket korabeli dolgokra kell használni. A messenger, mivel folyamatosan frissítik, modern dolognak számít, így ne csodálkozz, hogy nem megy rendesen. Ezzel a géppel régi flash oldalakat kell megnyitni, azokat gond nélkül vinni fogja, amik modern gépen már nem.
2022. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1es az sem működik próbáltam.
2022. júl. 7. 12:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megnéztem Facebookon belül sehova nem enged írni és beilleszteni sem, két böngészövel sem akármilyen profillal vagyok bennt. Egyébként tudok írni a böngészőkbe.
2022. júl. 7. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a twitter is megy lehet írni és beilleszteni is...
2022. júl. 7. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Mypal böngésző van letöltve? Ha nem, töltsd le!
2022. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7es azzal sem megy. De keresni tudok a Facebookon mindhárom böngészőben oda lehet írni. De semmilyen komment vagy csevegő hozzászólás nem működik. Itt valami xp hiba van vagy valamilyen betű kezelő program kavarhat be...
2022. júl. 8. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!