Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemen egy csomó...

A számítógépemen egy csomó program fut (feleslegesen). Hogyan tudnám eltávolítani párat, ami nem szükséges?

Figyelt kérdés
Valami program kell hozzá, vagy hallottam olyat is, hogy a Futtatásba be kell írni vmit és ott is lehet törölni a feleslegesen futó programokat! Kérlek írjatok! kössz
2008. dec. 20. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Amelyik kinn van a tálcán ikonban, ott jobb gomb, beállítások... és ott olyat kell keresni, hogy ne induljon el a Windows indulásakor.

Amelyik benn van az indítópulton, azt onnan ki lehet szedni.

Vagy ki is lehet törölni az egészet (ha van saját 'uninstall' funkciója, az a legjobb).

A vezérlőpulton van egy olyan, hogy 'programok telepítése és törlése': ott is lehet keresgélni.


Van más módszer is, de azokkal már vigyázni kell.

2008. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit hallhattál aza Futtatás -> msconfig -> "Automatikus indítás" panel.. de vigyázz, csak olyat lőjj ki, amiről tuti tudod hogy micsoda
2008. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen és honnan tudom, hogy mi micsoda? :)

Mer jelenleg fut vagy 50 folyamat. Tuti , h elég lenne 30 is, de nem tudom, h meiket szedjem ki.

2008. dec. 20. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az msconfig-ot nyitod meg akkor (szerintem) máshoz NE nyúlj csak az automatikus indításhoz! Itt még vissza lehet hozni a dolgokat eg újra indítás- és az msconfig -> automatikus indítás -> összes engedélyezése után. Csak saját felelősségedre! Ha tudod a rendszert újra telepíteni és nincsenek a gépen pótolhatatlan "cuccaid", akkor bármit csinálhatsz, de nagyon bosszantó és hosszan tartó folyamat mire mindent vissza teszel a gépre.
2008. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!