Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Próbálta már Marvels Guardians...

Próbálta már Marvels Guardians of the Galaxy játékhoz a magyarítást ami vagy 20gb és a runtime mappába kell rakni?

Figyelt kérdés

Nekem sehogy sem magyarítja le a játékot gépi magyarítósok csinálták a fordítást.


Bocsánat a címbe nem lehet beleírni,hogy valaki :)



2022. júl. 11. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Linkeld be pls a fordítás oldalát, biztos van valami leírás ott, azt nézzük meg.
2022. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Facebook csoportban vannak a fordítások bár valaki elkezdte feltölteni egy oldalra.

A leírásban ennyi van


"A "runtime" mappa tartalmát bemásolni ide és felülírni a file-okat- > Marvel's Guardians of the Galaxy\runtime\


Hybrid Fordítás 2022.04.19"

20gb nyi cucc amit be kell másolni.

2022. júl. 11. 19:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Steames a játék? Nem lehet hogy bemásolás után ellenőrzi és javítja úgymond a felülírt fileokat?
2022. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem steames
2022. júl. 11. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is teljesen bolti akkor viszont lehet pl hogy a verziószámok mások, és a fordítás más verzióhoz van.
2022. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5/


Ki akartam próbálni a játékot,hogy esetleg érdemes lenne e megvenni de leírásban magyarításnak nincsen verzió szám ha csak nem valahogy a dátum játékból meg már két verziót letöltöttem

2022. júl. 11. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:
FB-m nincs nem tudom ott meglesni, de lehet írják hogy pl xy verziótól használható, néha változtatnak ezt-azt a játékon fileszerkezet szinten is ami bekavarhat pl fordításoknak.
2022. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7/


írtak valami változtatást de azt hiszem ugyan azt mint a txt ben,hogy melyik dátummal változott.Megpróbálom mégegyszer megkeresni facebook csoportba de úgy emlékszem semmi jelentős info nem volt.

2022. júl. 11. 20:18
 9/14 A kérdező kommentje:

Na megtaláltam azt írja steames verziószámoshoz van nekem az volt fent 0.1.0

Most azt írja oroszul maradt részek javítása lehet oroszra kéne állítani a nyelvet?

2022. júl. 11. 20:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, lehet ahelyett ették be a amgyart.
2022. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!