Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan működtethető így egy...

Hogyan működtethető így egy program?

Figyelt kérdés

Raktárkezelő-számlázó programot szeretnék venni. A lehető legegyszerűbbet szeretném, ilyen régi stílusú DOS-alapút. Ahol nem kell egerezni, csak a gombokkal navigálok. Kerestem is párat, pl a Juta-Soft-ot, és találkoztam a Frézer Kópéval is.


A konkrét kérdésem: Hogyan lehet úgy használni, hogy a számítógép indításakor azonnal a program induljon? Tehát semmi mást nem kellene futtatni a gépen, csak a raktárkezelőt.


A Frézer Kópé úgy tudom így működik, de meg lehet oldani a Juta-Soft-tal is? Vagy bármilyen más programmal? Vagy ehhez más op. rendszer kell?



2022. júl. 11. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az említett szoftvereket, de egy operációs rendszer - hacsak nem volt nagyon ezoterikusan mazochista a fejlesztője - mindenképp kell, hogy fusson. Azt persze az adott oprendszerben beállíthatod, hogy egyből elinduljon.
2022. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem, ez a Frézer Kópé Linux alapú, és hálózatban működik. Ha megrendeled, biztosan fel is installálják és beállítják neked az egész rendszert.
2022. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg beteszed az indítópultba?
2022. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!