Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Guitar Pro 6 soundbank?!

Guitar Pro 6 soundbank?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Letöltöttem a GP6-ot,sikeresen feltelepítettem,be is tudok tenni tabokat,viszont hangot nem játszik le.Valamilyen soundbankról ír a program,hogy az hiányzik,kattintsak XY-ra,ha le szeretném tölteni.XY-nál kéri a felhasználónevet stb.Persze nekem nincs,mivel nem vettem meg.

Honnan tudnám ezt letölteni ?

Találtam ilyen rapidshares meg ilyen linkeket,ahol 15 fileba van fent,viszont fél óránként lehet egyet leszedni limitált sebességgel...

Szóval ?


2010. szept. 21. 15:12
 1/3 anonim válasza:

a letöltéshez hozzá kéne csomagolva lennie!

viszont azt elárulhatnád hogy hogyan sikerült feltelepítened, mert nekem sehogy se megy!

2010. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Torrentről szedtem,nem reklámoznék,ott volt magyar readme.
2010. szept. 24. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt egy rakás gitár soundfont. [link] töltsél le egyet. Vagy keress egy komplett MIDI soundfont készletet, mondjuk a CT4MGM.SF2-t. Egy tucat helyről leszedheted. Amúgy meg keress csak rá a gépeden, mert lehet, hogy valahol ott csücsül, hiszen a hangkártyád programjának része a soundfont. Legalább egynek lennie kell valahol. Keress így "*.sf2".
2010. okt. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!