Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Audacity Reverb beállitásokban...

Audacity Reverb beállitásokban szeretnék tanácsot kérni?

Figyelt kérdés

nem tudom, hogy melyiket vegyem le, már végig huzigáltam az összeset, de sötét lyuk, most is ugyanolyan teremhangos sajnos...

valaki aki ügyes ebben, és használja napi szinten, tud benne segíteni, ha lehet privátban légysziii, vagy bárhogy, ha tudsz légyszi irjatok :-)

köszii


a hangszint kellene kicsit tuningolni, és levenni a reverbnél a teremhangot, ami esélytelen, nem értek hozzá, nulla technikai tudás :-) és megspékelve még szőke nő :-)))))


ami a lényeg, audacitym van ezzel kell gazdálkodnom :-) külföldi youtube oldalakon esélytelen, hogy bármit tudnak segiteni ami tetszik is ...rá nem vezet, hogy hogyan csinálta ha valami van aki szivesen segít, szuper lenne....



#reverb audacity
2022. júl. 14. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A reverb az maga a teremhang.
2022. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"a hangszint kellene kicsit tuningolni, és levenni a reverbnél a teremhangot, ami esélytelen"

Jól értem, hogy te zengetővel (így hívják a reverb-et) akarod megszüntetni a visszhangos felvételt? Hát, azzal tényleg esélytelen, nem fog menni.


Nehéz ügy, esetleg a beépített eszközökből zajcsökkentéssel, zajzárral tudod redukálni:

[link]


Vannak fizetős (ingyenes próbaváltozatos) VST-kiegészítők (a VST-kiegészítők a különböző zeneszerkesztő-/hangszerkesztő programokhoz készült egységes felületű kiegészítők), amik pont erre készültek:

* [link]

* [link]

* [link]

elvileg az Audacity is kezeli ezeket:

* [link]

2022. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó kezdjük az elejéről, tudna nekem valaki úgy segíteni, hogy egy alaphangot meghallgatna valaki és tudna abban segíteni, hogy az audacityvel, hogy kell beállitani úgy, hogy vállalható hang legyen a végén belőle?
2022. júl. 14. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Már rég feltölthettél valahova egy mintát.
2022. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!